icon callus טלפון מוקד ארצי: 1-700-500-447

כניסה לאיזור האישי

התחבר לאיזור האישי שלך

  • שכחתם סיסמא?
innerPage 05

סניפים

סניף תבונה בני ברק/רמת גן ממוקם בקרבת קניון איילון על הגבול של בני ברק/רמת גן. סניף זה הינו סניף הדגל של תבונה ולמעשה ממשיכו של הסניף המקורי שלשעבר היה ממוקם בשכונת מרום נווה ברמת גן.

בסניף בני ברק/רמת גן יושבת ההנהלה של תבונה והוא הסניף הגדול ביותר. סניף זה אשר החל במקורו בשכונת מרום נווה ופעל בקומת מרתף על שטח של 75 מ"ר, גדל להיות סניף של למעלה מ 200 מ"ר, מעל הקרקע. הסניף ממוקם על צירי תחבורה ראשיים ובאחד האיזורים המתפתחים ביותר בעיר.

בסניף זה מועברים כל סוגי השירותים של תבונה החל מהוראה פרטנית לילדים בנושאים שונים וכלה בקורסים להורים ומאמנים אשר מועברים בחדרי הקורסים של תבונה.

בסניף זה מועברות הדרכות לכל חברי הצוות של תבונה בנושאים שונים והוא זה שמפקח על איכות השירותים הניתנת בסניפים האחרים של תבונה.

סניף בני ברק/רמת גן זכה בשנתיים האחרונות ברציפות במקום ה-1 בעולם בתחרות בינלאומית אשר מתקיימת בין כל הסניפים של הרשת העולמית.

לסניף בני ברק/רמת גן מגיעים תלמידים מתל אביב, בני ברק, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, בקעת אונו ומכל רחבי הארץ.


tsipyדבר המנהלת:

אני מסתכלת לפעמים על ילד מסוים שמגיע אלינו, אחרי שהוא חווה כישלונות, אבחונים ותיוגים והוא עם הראש באדמה.

ואז הוא מתחיל את תכנית הלימודים שלו בתבונה - לא תמיד בחשק רב - הוא נכנס לכיתה קצת שונה, עם מדריך שמתייחס אליו בגובה העיניים, מתעניין  בו, מתחשב ברצונות שלו, ומקשיב לו בקשב רב.

אני רואה איך במהלך התכנית שלו הוא מקבל כלים שעוזרים לו להבין באמת דברים ולהשתמש בהם בחיים, ופתאום יש לו כלים לעבוד איתם, ויש לו דרך  להצליח בלימודים, להתמודד מול החברים, מול המורים, וגם מול ההורים.

הוא ממשיך להתקדם על התכנית שלו בהתעניינות גוברת, צובר לו עוד ועוד הישגים, ואז לאט לאט הוא מתרומם לו בביטחון ולעיתים אף מרחף לו מעל  הקרקע מאושר, כי הוא זה ששינה את פני הדברים, הוא זה שבחר לפי הדרך שהבין שנכונה עבורו לפעול.

ואז אני מסתכלת על ילד מאושר עם בטחון, שממש לא זוכר את אותו הילד שנכנס לכאן עם הראש באדמה.

וזה המוטו שלנו, לתת לילדים ידע וכלים מעשיים כדי שהם יוכלו לעשות את הבחירות שלהם מתוך ההתבוננות האישית שלהם ובכך להפוך לעצמאיים.

באהבה, ציפי

מתעניין בקורס? רוצה להתייעץ? מלא את פרטיך ויועץ של תבונה לחינוך חדש ייצור עמך קשר
אני מאשר לתבונה לשלוח לי למייל טיפים ועדכונים וידוע לי כי אוכל להסיר את עצמי מרשימת התפוצה בכל עת

הורים מספרים...

אפרת, אמא של אופק מספרת על תכנית היגיון ותקשורת

quats up
אחרי תכנית היגיון ותקשורת אופק כבר חצי שנה ללא ריטלין. אני רואה שינוי לטובה גם ביחס בבית וגם בבית הספר. אין התפרצויות יותר, הוא מקשיב, חברים שלא רצו לשחק איתו אומרים שאופק השתנה ובשבוע שעבר הוא קיבל הצטיינות בכיתה.

אני ממליצה לכולם, אפרתquats down

רוצים לשמוע ממקור ראשון?

icon callus התקשרו אלי: 052-6044465

סדנאות ואירועים

שאלות נפוצות


בחלק של שאלות נפוצות תוכל למצוא תשובה כמעט לכל שאלה שעולה לך בקשר לתבונה. סידרנו את השאלות לפי נושאים על מנת להקל עליך את החיפוש:

אימון והדרכת ילדים
אימון והדרכת הורים
הכשרת מאמנים לחינוך חדש
אימון והדרכת אנשי חינוך
שאלות כלליות

אתה מוזמן לשלוח לנו מייל עם כל שאלה נוספת שעולה לך אשר לא מצאת לה מענה לכתובת: tvuna@tvuna-online.co.il

מאמרים וטיפים


בחלק זה תוכל למצוא מאמרים וטיפים בעלי ערך רב. מאמרים אלה נכתבו ברובם על ידי מנהלי תבונה, אבירם היכל וגדי בן לביא, לאחר שנים של ניסיון ועבודה עם אלפי ילדים. תוכל לכתוב לאבירם וגדי פידבקים על מאמרים שקראת. הם ישמחו לשמוע ממך. 

בתבונה אנו מאמינים שצריך לחלוק עם אנשים כל ידע שיכול לעזור להם, ולא לשמור אותו כ"סוד מקצועי" בכספת פנימית כלשהי. אתה מוזמן להירשם לרשימת התפוצה שלנו ולקבל מאמרים וטיפים ישירות למייל שלך באופן קבוע.

לחץ כאן לקריאת המאמרים והטיפים >

הירשם לרשימת התפוצה שלנו
צור איתנו קשר

icon callus מוקד ארצי: 1-700-500-447

icon contact tvuna@tvuna-online.co.il

צור עימנו קשר
אני מאשר לתבונה לשלוח לי למייל טיפים ועדכונים וידוע לי כי אוכל להסיר את עצמי מרשימת התפוצה בכל עת

סיפורי הצלחה

Tal Simchon

"סיימתי את קורס 'תקשורת'. אני מרגישה גאה בעצמי ובאבא שבעזרתו סיימתי. באתי לקורס בגלל קשיים של קשב וריכוז. בקורס למדתי המון דברים חדשים שלא ידעתי. הקורס עזר לי ללמוד בקלות ולתקשר עם אנשים ברור, להיות מרוכזת ולהיות 'פה'. למדתי איך להשיג מענה לתקשורת שלי ולהתעלם מדברים שמעצבנים אותי. תודה רבה לתבונה." טל ש.

לעדויות נוספות לחץ כאן

כל הזכויות שמורות לתבונה - חינוך חדש בישראל 2019
הכרת תודה ניתנת לספרייה של ל. רון האברד על הרשות לשעתק קטעים מעבודותיו המוגנות בזכויות יוצרים.
עוצב על-ידי פרומו - עיצוב פרסום ויח"צ